WATCH-US Türkiye Çıkartması

Watch US Turkiye Cikartmasi

WATCH-US Türkiye Çıkartması. Watch-us yeni yönetimi aldığı kararlar doğrultusunda Türkiye- Batı Amerika arasında geliştirilecek ticari iş birlikleri için hızla harekete geçti.

WATCH-US Türkiye Çıkartması

Watch-us yeni yönetimi aldığı kararlar doğrultusunda Türkiye- Batı Amerika arasında geliştirilecek ticari iş birlikleri için hızla harekete geçti.

Watch-us yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz hafta bu kararları hayata geçirmek üzere bir kısım temaslar için Türkiye’deydi.

İstanbul ve Ankara’da çeşitli temaslarda bulunarak Türkiye ihracat ve tanıtımına katkı sağlayacak önemli gelişmeleri değerlendirdiler.

Başkan Ahmet Önerbay, Genel Sekreter Yeşim Avunduk ve Türkiye temsilcisi Melih Özmen‘in yer aldığı Wathc-us Yönetim Kurulu Üyeleri başta Hazine ve Ticaret Bakanlığı yetkilileri olmak üzere, belediyeler, ihracat birlikleri ve farklı alanlarda faaliyet gösteren iş dünyasının etkili isimleriyle bir araya geldiler. Yaptıkları görüşmeler ile ABD-Türkiye arasında potansiyel projelerle ilgili bilgiler verdiler.

Watch US Turkiye Cikartmasi 3

Özellikle Ekonomi Bakanlığı ve İhracatçılar Birlikleri yetkilileri ile yapılan görüşmelerde Türkiye’nin ihracat hacminin artırılması ile ilgili geliştirilecek ortak projeler ve tanıtım faaliyetleri üzerinde yoğunlaşılarak, çözüm ortaklığı süreçleri ele alındı.

Yaklaşık bir hafta süren temaslar sonrası Yönetim Kurulu Üyeleri ABD’ye döndüler.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?