54.2 F
Los Angeles
14 Kasım 2019
Anasayfa Haberler Amerika Western Union,'Ramazan 2012' kampyası çerçevesinde 52 bin 500 dolar yardım topladı

Western Union,’Ramazan 2012′ kampyası çerçevesinde 52 bin 500 dolar yardım topladı

Western Union,'Ramazan 2012' kampyası çerçevesinde 52 bin 500 dolar yardım topladı

Uluslararası para gönderme-alma şirketi Western Union, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı kapsamında bulunan ‘Ramazan 2012 Kampanyası’ için  topladığı yardımı kampanya yetkililerine teslim etti.

New York’ta Broadway caddesi üzerindeki bulunan Western Union ofisinde gerçekleşen törende yardım kampanyası çercevesinde toplanan 52 bin 500 dolar değerindeki çek, Dünya Gıda Programı Nort Amerika Kordinatörü Bettina Luescher’a verildi.

Western Union’ın sosyal sorumluluk projelerinde birisi olan kampanya ile toplanan yardımlarla, dünyanın birçok ülkesinde okula giden çocukların yemek ihtiyacı karışlanacak. Çeki büyük bir memnuniyetle alan Luescher Ramazan ayı boyunca toplanan yardımların ihtiyac sahiplerine ulaştıracak olmalarının mutluluğunu yaşadığını söyledi. Dünyanın birçok yerinde yardıma muhtaç insanların olduğunu hatırlatan Kordinatör Luesher “Western Union şirketinin topladığı yardımlar hızlı birşekilde ilgili yerlere gönderilecek. Özellikle okula giden çocukların yemek ihtiyacı karşılanacak. Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan’da bu yardımlaşmanın yapılması çok önemli. Bu konuda yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

Western Union yetkilileri ise Ramazan ayında yardıma muhtaç insanlara toplanan yardımları büyük bir memnuniyetle teslim ettiklerini, bu konuda destek veren herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

(ZamanAmerika)

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

170,184BeğenenlerBeğen
12,504TakipçilerTakip Et
583TakipçilerTakip Et
7,761TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone