Yeni insanlarla tanışın

.Friends (Dot Friends), sanal dünyayı gerçek dünyaya bağlayan, insanlarla tanışmayı sağlayan, oyun benzeri grafiklere sahip Facebook uygulamasını piyasaya çıkardı.

.Friends sayesinde son derece kişiye özel dijital ‘seni’ yaratabilirsiniz. İçki satın alıp Youtube videoları eşliğinde dans ederek, dünyanın her yerinden Facebook arkadaşlarınızla eğlenerek kendi kişisel stilinizi sanal dünyaya taşıyabilirsiniz.

.Friends’de Kendin Ol

.Friends özel olarak tasarlanmış animasyonlar kullanarak kullanıcılarına kendilerini tam olarak ifade edebilme olanağı sağlar. .Friends aklınızdaki görüntüye eşdeğer sanal “seni” yaratabilmeniz için birçok farklı seçenek sunar. Yeni giysiler ve ya aksesuarlar almak istediğinizde .Friends dünyasına ait sanal parayı kullanarak istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz.

.Friends kullanmaya başlarken, uygulamaya girdiğinizde eğitici programı takip edebilirsiniz ya da sol üstteki .Friends logosuna tıklayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda dünya üzerinde gezinmeyi, dünyanın çeşitli yerlerini görmeyi, avatarınızın kıyafetlerini değiştirmeyi ve daha fazlasını sağlayan bir menü açılır. Şu anda, kullanıcılar uygulamaya her girdiğinde ya da arkadaşlarını uygulamaya davet ettiklerinde bir miktar sanal para kazanabiliyorlar. Firma gelecekte daha çok sanal para kazanılabilmesi için başka seçenekler eklemeyi planlıyor.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?