Yeşim’in Mutfağı

Yesimin Mutfagi

Yeşim’in Mutfağı. Sizlere sağlıklı yaşam felsefemden bahsetmek istiyorum. Kilo vermenize yardımcı olacak geleneksel Türk mutfağına uygun yemek tariflerimle sizinleyim.

Yeşim’in Mutfağı

Sağlıklı bir yaşamın, mutluluğun anahtarı olduğuna inanıyorum. Hastalıkların mutfakta başlayıp mutfakta bittiği çok iyi biliyorum. Sağlıklı ve mutlu yaşamanın püf noktaları ile ilgilenenlerin benim köşe yazılarımı okuduktan sonra bana daha çok hak verecekler.

Mutfağında sağlık ve lezzeti sürdürmek isteyen, kilosunu önemseyen ama ağız tadında taviz vermek istemeyen kişiler için birçok sağlıklı yemekler mevcut. Yani Türk halkımızın zaten bildiği ve aşina olduğu damak zevkine uygun bir mutfak..

Sağlıklı ve doğal malzemelerle yapılmış tariflerimle paketli gıdaların hiçbirini kullanmadan besinlerin değerini öldürmeden onların yapımı, bozulmadan pişirme yöntemlerini sizlerle paylaşacağım. Ayrıca kilo vermenize yardımcı olacak geleneksel Türk mutfağına uygun yemek tariflerimle sizinleyim.

Çağımızın en büyük hastalığı olan obezite ve şeker hastalığından kurtulmak isteyenlere karşı Yeşim’in Mutfağından faydalanabilirsiniz.

Yeşim Sarıkçıoğlu / Massachusetts

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?