Yılın Sanatcısı Adele Müziğe Ara Veriyor

Los Angeles’taki ödül töreninde “21” albümüyle,yılın en iyi şarkısı ve albümü dahil olmak üzere 6 dalda ödül kazanan İngiliz şarkıcı Adele geceye damgasını vuran isim oldu.

Geçen yıl 6 milyondan fazla satan ve müzik listelerinin ilk sırasına oturan ’21’ albümüyle yılın en iyi şarkısı ve albümü dahil olmak üzere 6 dalda ödül kazanan Adele’nin ilginç bir açıklaması Vogue dergisinin Mart sayısında yer aldı.

İngiliz şarkıcı, ayrılıklarla ilgili hüzünlü şarkıların kendisine birçok kez Grammy ödülü kazandırmasına rağmen artık bu tür şarkılar yapmayacağını açıkladı.

Adele, aşk için müziğe 5 yıl ara vereceğini söyledi.23 yaşındaki şarkıcı,”Dört-beş yıl yok olacağım” dedi.Sevgilisi Simon Konecki’ye vakit ayırmak istediğini vurgulayan Adele, “En azından bundan böyle mutlu şarkılar yazabilirim. Belki evlenip çocuk sahibi olurum” diye konuştu.

23 yaşındaki sanatçı röportajda , “Someone like you” ve “Rolling in the Deep” gibi şarkılarından dolayı insanların, kendisinin “içler acısı” halde olduğunu düşündüğünü ve tanıştıklarında şarkılarındaki gibi melankolik olmadığını görünce çok şaşırdıklarını belirterek, “Bir daha asla ayrılık şarkısı yazmayacağım” dedi.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?