Yılmaz Erdoğan’ın 10 yıl sonra Gerçekleşen Rüyası

yilmaz erdogan 10 yil sonra gerceklesen dus

Erdoğan, 10 yıl önce Chinese Theatre’da barikatlar arkasında bizi izlemeye gelenler gibi sokağın karşınızdan olanları izlemiştim ve dedim ki…

Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz’ın rol aldığı Russel Crowe’un yeni filmi “The Water Diviner” filminin galası Los Angeles’ta yapıldı.

Alaturka | Los Angeles – Türkiye’de ‘Son Umut’ ismiyle vizyona giren yönetmenliğini ve başrolünü Russell Crowe’un üstlendiği ‘The Water Diviner” filminin galası Los Angeles’ta Chinese Theatre’da yapıldı.

Perşembe gecesi siyah halı üzerinde Russel Crowe katılan arasında Cem Yılmaz ve Türk subayı rolüyle Ocak ayında Avustralya En iyi yardımcı aktör Akademi Ödülü’nü kazanan Türk aktör ve film yapımcısı Yılmaz Erdoğan‘da vardı.

Erdoğan, 10 yıl önce Chinese Theatre’a turist olarak geldiğini belirterek, şu anda barikatlar arkasında bizi izlemeye gelenler gibi sokağın karşınızdan olanları izlediğini söyledi.

Tom Hanks’in bir filmiydi ve Tom Hanks’i gördüm”. O zaman kendime “Tamam, Belki birgün buraya bir daha gelebilirim dedim. ve işte burdayım” dedi.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?