Yılmaz Özdil’den Tunç Soyer’e çağrı

SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü kapsamında Gündoğdu Meydanı’nda sahneye çıkan megastar Tarkan’ın adının bir sokağa verilmesi için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e çağrıda bulundu.

Yılmaz Özdil’den Tunç Soyer’e çağrı

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü kapsamında Gündoğdu Meydanı’nda sahneye çıkan megastar Tarkan, unutulmaz bir konsere imza attı.

Konserin yankıları sürerken SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil’den Tarkan için özel bir talep geldi. Twitter hesabından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e çağrıda bulanan Özdil, Tarkan’ın isminin Gündoğdu Meydanı’na çıkan sokaklardan birine verilmesini istedi.

Özdil paylaşımında “Başkanımız Tunç Soyer’den bir İzmirli olarak rica ediyorum… Gündoğdu’ya çıkan sokaklardan birine, İzmir’in sosyokültürel tarihine geçen Tarkan’ın adını verin lütfen, ilelebet hemşehrimiz olsun.” ifadelerine yer verdi.

Tarkan ve Cem Yılmaz'dan İzmir konseri paylaşımları: 'Tarihe geçmişiz' İlginizi Çekebilir Tarkan ve Cem Yılmaz’dan İzmir konseri paylaşımları: ‘Tarihe geçmişiz’ 9 Eylül konseri İlginizi Çekebilir 9 Eylül konseri

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?