Konsolosluk Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

Konsolosluk Çağrı Merkezi Telefon NumaralarıKonsolosluk Çağrı Merkezi Telefon Numaraları. Her Türlü Konsolosluk İşleminiz Hakkında Bilgiyi Almak için Konsolosluk Çağrı Merkezi Telefon Numaraları.

Dünyanın neresinde olursanız olun Her Türlü Konsolosluk İşleminiz Hakkında Her Türlü Bilgiyi Almak için Konsolosluk Çağrı Merkezi numaralarını 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz.

Konsolosluk Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

Kuzey Amerika’dan :  +1 888 566 7656

Tüm dünyadan :  +90 312 292 29 29

Almanya’dan : +4930 80 70 90

Konsolosluk Çağrı Merkezi’ni arayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, askerlik, pasaport, nüfus, evlenme, vatandaşlık, noterlik gibi konsolosluk işlemlerinin yanısıra, gümrük, vize, seyahat uyarıları, emeklilik ve e-Konsolosluk’un kullanımı gibi çok çeşitli konularda yönelttikleri sorulara cevap alabilecek.

Konsolosluk Çağrı Merkezi 6 dilde bilgi sunuyor

Konsolosluk Çağrı Merkezi Türkçe’nin dışında beş ayrı yabancı dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Flamanca) bilgi sunuluyor.

Konsolosluk Çağrı Merkezi Başkonsoloslukların büyük bir bölümünün telefon santrallerinde mevcut bant kayıtlarındaki seçenek üzerinden de ulaşılabiliyor.

Londra, Mainz, Marsilya, Münih, Atina-Pire, Selanik, Barselona, Bregenz, Gümülcine, Lyon, Milano, Hannover, Essen, Rotterdam, Deventer, Viyana, New York, Odesa, Zürih Başkonsolosluklarımız ile Kiev, Tahran, Bakü, Moskova ve Prag Büyükelçiliklerimizin Konsolosluk Şubelerinin telefonları üzerinden doğrudan Çağrı Merkeziyle yapılacak görüşmeler mahalli telefon görüşmesi tarifesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Alaturka Online / Los Angeles

1 YORUM

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?